Google+ Badge

streda 18. júna 2014

CARPODROM - Raj pre rybárov

Rybárske jazero CARPODROM

 CARPODROM raj pre rybárov

Carpodrom je skutočným rajom pre rybárov, jazero z rozlohou 5 hektárov sa nachádza asi 6km od Štúrova. V jazere je množstvo rýb, hlavne kaprov z hmotnosťou viac ako 10kg. Okrem kaprov sa v jazere Carpodrom nachádzajú aj šťuky, sumce, plotice, karasi.

Ubytovanie na rybárskom jazere Carpodrom je možné v drevených chatkách ktoré sa nachádzajú na brehu jazera. Samozrejmosťou je aj bivakovanie na určených miestach. Chatky sú osadené priamo nad vodou s priamym vstupom na mólo. Chytá sa z móla ktoré je súčasťou chatiek. Na mólo sa zmestí šesť prútov. Chatky sú poschodové, veľmi čisté a dobre vybavené. na prízemí sa nachádza kuchyňa so spoločenskou miestnosťou na poschodí sú dve izby.

Ako som spomínal ryby sa chytajú z móla, a nahadzuje sa medzi bójkami vyznačené miesto. Oplatí sa nahadzovať také 3-4m za bójky, je tam plytká voda s hĺbkou asi 1m. Ako návnadu je dobré použiť korenisté boilies, veľmi dobre fungovalo boilies Starbaits Hot Demon a  boilies Starbaits Red One. Skúšali sme aj sladké boilies z ktorých najúspešnejšie bolo Radical Yellow Zombie. Prikrmovanie je dobré peletami alebo partiklom.

Rybárske jazero Carpodrom, je veľmi pekné jazero určené hlavne pre rybolov a oddych. Je vhodné pre rodiny z deťmi je v krásnom prostredí pri ramene rieky Hron.

Autor: Silvester Bódiš

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára